Наближаємо перемогу

 Наближаємо перемогу

#EdCamp_Poznan #EdCampUkraine

💙💛Цьогоріч хвиля подій EdCamp проходить під єдиним гаслом “Наближаємо перемогу”.

🤗Наша команда активно продовжує підготовку до події (детальніше на сайті) ⬇️ і уже в очікуванні неймовірних освітян та освітянок з різних куточків світу.

🌏Земля повільно пробуджується після зимового сну і ми поволі, ніби боячись злякати, вдихаємо чисте весняне повітря на повні груди.

🌺Надворі уже пахне весною, молодою зеленою травичкою та першими ніжними весняними квітами. Так хочеться, так мріється вдихати повітря Перемоги та миру. Віримо, що зовсім скоро будемо дихати ним сповна.

👐Кожен і кожна з нас невтомно працюємо на освітянському фронті, плекаючи тендітну дитячу душу, вселяючи їй віру та надію, даруючи теплоту та любов.

🤝Разом ми творимо наше майбутнє, формуємо молодь, яка хоче діяти, розвиватися й зростати, щоб відбудовувати Україну й гідно представляти її світові.

✋А ми з Вами зовсім скоро, а саме 13 травня, на Магістральній (не)конференції EdCamp у Польщі в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані, говоритимемо про взаємодію та співпрацю, спільні проєкти, захоплюватимемося нашими вчителями й вчительками, комунікуватимемо з освітянами й освітянками інших країн і плануватимемо свою подальшу діяльність заради світлого майбутнього. 💙💛