CONFERENCE HALL Brighton Waterfront Hotel, Brighton, London

 
World is committed to making participation in the event a harassment free experience for everyone, regardless of level of experience, gender, gender identity and expression

Місце проведення

EdCamp Lutsk/Poznan відбудеться на терені факультету Математики і Інформатики Університету імені Адама Міцкевича в Познані, кампус Morasko.

вул. Uniwersytetu Poznanskiego 4, 61-614 (вхід зі сторони лісу – блок А)

Україна - Познань, Польща

Пропонуємо декілька варіантів доїхати до Познані з України за допомогою автобусів або потягів:

Автобуси:

а) автобус компанії Ecolines, який стартує з Києва через Житомир, Рівне, Луцьк без пересадок прибуває в Познань за графіком о 13:40 (Посилання).

б) автобус компанії Flixbus, який стартує з Києва через Житомир, Рівне, Луцьк без пересадок прибуває в Познань декілька разів кожного дня (Посилання) Увага! Фішка компанії Flixbus – чим ближче до дати поїздки, тим дорожче квитки.

в) з кожного міста західної України відправляються автобуси до міста Пшемисль, де можна зробити пересадку на автобус чи потяг до Познані.

Потяги:

а) потяг зі Львова компанії Укрзалізниці доїхати до першого міста в Польщі – Пшемисль (Przemyśl), далі пересадка на потяг компанії PKP Intercity з Пшемисля в Познань (прямий).

Вокзал Познань (Poznań Główny) - Університет

Від залізничного та/чи автобусного вокзалів на місце події можна доїхати декількома способами.

Усі вони довезуть до кінцевої зупинки Os. Sobieskiego, після необхідно використати Google Maps, щоб близько за 10 хв дійти до місця призначення.

-> – означає пересадку

Усі трамваї та автобуси мають табло зпереду, яке вказує напрямок (кінцеву зупинку), тому не переплутайте зупинки.

Скористайтеся застосунком Jakdojade для оплати квитків онлайн та планування подорожі.

а)

  • Трамвай 12 (напрямок Os. Sobieskiego) (зупинка Dworzec Zachodni – Os. Sobieskiego) 

б)

  • Трамвай 14 (напрямок Os. Sobieskiego) (зупинка Dworzec Zachodni PST – Os. Sobieskiego) 

в)

  • Трамвай 10 (напрямок Błażeja) (зупинка Poznań Główny – Most Teatralny)
  • -> Трамвай 15 (напрямок Os. Sobieskiego) (зупинка Most Teatralny – Os. Sobieskiego)

Всі квитки на автобуси та трамваї необхідно купувати відповідно до тривалості Вашої подорожі: 15 хв, 45 хв чи 90 хв (незалежно від кількості зупинок). Якщо придбати паперовий квиток на зупинці, його необхідно прокомпостувати в транспортному засобі після входу. Також в Познані зʼявляються автобуси та трамваї в яких можна придбати квиток за допомогою платіжної картки чи телефону NFC (фізично квиток не видає, в разі перевірки необхідно надати карту чи телефон, яким платили) – такий транспорт має відповідні інформаційні наклейки на дверях.

Потрібні застосунки та сайти

Для швидкого та економічного пересування по Польщі та в Познані, рекомендуємо завантажити чи використовувати дані застосунки:

а) Сайт продажу залізничних квитків в Польщі PKP Intercityпосилання. На цьому сайті можна знайти сполучення усіх потягів з польських місць та одразу придбати квитки онлайн. Під час бронування звертайте увагу на кількість пересадок (за допомогою плюсиків кількості потягів), на вид вагону (спільний “Wagon bez przedziałów”: по 2 місця в ряду зліва та справа, або блочний “Wagon z przedziałami”: сидячі місця в купе по 6 осіб). Рекомендуємо вписувати міста польською мовою.

б) Застосунок Jakdojadeпосилання (застосунок можна як завантажити, так і використовувати онлайн в браузері). Допоможе придбати квитки на будь-який автобус чи трамвай майже в усіх містах Польщі (навіть дешевше, ніж в автобусі чи на зупинках в автоматах). Також це супер вирішення для побудови маршруту доїзду до місця призначення, адже можна обрати з-поміж декількох варіантів, знати час прибуття, кількість пересадок та інше.

в) Сайт знаходження сполучень потягів в Польщі та актуальна інформація щодо запізнення потягів і з якої платформи відправляється PKP Portal pasażeraпосилання

г) Найдешевше з усіх та комфортне таксі в Польщі компанії Bolt. Для перших клієнтів можуть діяти додаткові знижки.

д) Автобусна компанія Ecolinesпосилання та Flixbusпосилання.

Готелі та хостели Познані

Якщо Ви збираєтесь залишитися на ночівлю в Познані черед або після події, рекомендуємо заздалегідь забронювати собі місце:

а) відомий сайт знаходження та бронювання місць в готелях та хостелах Booking – посилання. Допоможе обрати дату, кількість місць, розташування, відсортувати за ціною варіантів тощо.

б) у рамках співпраці з університетом, можемо запропонувати місце в готельній частині одного з гуртожитків. Будь ласка, звертайтеся до координатора Владислава Сергієнка, дізнатися актуальну кількість вільних місць.

Особливості Польщі

  • Під час проїзду в потязі/автобусі/трамваї необхідно завжди мати квиток та документ підтвердження особи, також додаткові документи, які дозdоляють скористатися знижками.
  • В Познані абсолютно на всіх зупинках розташовані електронні табло, які вказують на час через який приїде автобус чи трамвай, а також можна ознайомитися із роздрукованим графіком.
  • Увага! Графік міського транспорту в Познані відрізняється від будніх днів та вихідних, тому звертайте увагу на друковані варіанти. В застосунку Jakdojade завжди актуальний графік.
  • У неділю всі магазини та торгові центри зачинені, окрім деяких маленьких продуктових магазинчів Żabka (перевіряти графік). Тому, якщо Ви залишаєтесь на ночівлю після Едкемп, встигніть зробити закупки в суботу (деякі продуктові магазини, такі як Biedronka, працюють до 23:30).
  •  

HALL VIEW Lecture Halls

 

STAY INFO Others Facilities

 

Transportation

How you transform your business as technology, consumer, habits industry dynamic

Accommodation

How you transform your business as technology, consumer, habits industry dynamic

Healthy Food

How you transform your business as technology, consumer, habits industry dynamic

REACH US Get Direction to the Event Hall